موسسه حقوقی عرشی به منظور در دسترس قرار گرفتن خدمات حقوقی برای موکلین و مراجعین محترم، اقدام به ایجاد فرم درخواست مشاوره حقوقی حضوری بر روی سایت نموده است تا زمان رسیدگی به درخواست‌ها کاهش یابد. لطفا موارد ذکر شده در فرم را به دقت تکمیل نمایید تا پس از بررسی توسط همکاران موسسه با شما تماس حاصل گردد. انتخاب دقیق موضوع مشاوره و نیز شرح نکات مهم در درخواست بسیار مهم است، چرا که فرم زیر براساس محتویات مندرج در آن به کارشناسان مربوطه برای مشاوره ارجاع می‌گردد. همچنین در صورتی که پرونده شما حاوی مدارک و اسنادی است که در طرح موضوع تاثیرگذار هستند، می‌توانید با اسکن کردن و بارگذاری آن‌ها از طریق بخش درنظر گرفته شده در انتهای همین صفحه، مستندات خود را در اختیار مشاور حقوقی قرار دهید تا پاسخ‌ دقیق‌تر و راهگشاتری دریافت نمایید.
لطفا زمان‌های آزاد خود را برای مراجعه در کادر درنظر گرفته شده وارد نمایید تا همکاران موسسه براساس زمان مورد درخواست با شما تماس گرفته و وقت ملاقات حضوری را تنظیم نمایند.

درخواست‌های ارسالی به موسسه حقوقی عرشی به صورت روزانه بررسی و به وکلای مجرب مجموعه در زمینه موضوع مورد نظر ارجاع داده می‌‌شود.
لطفا جهت هماهنگی های بعدی شماره تماس خود را با دقت وارد کنید.

    جنسیت

    (۰۲۱) ۸۸۳۲۵۱۴۶