خدمات حقوقی

دفتر حقوقی عرشی

حوزه های فعالیت


دفتر حقوقی عرشی و همکاران در تلاش است که به شما کمک کند تا با صرف کمترین وقت و هزینه مشکلات یا مسائل خود را بررسی و راهکار قانونی خود را از وکیل یا مشاورین متخصص حقوقی دریافت کنید.

about

مشاوره تخصصی

هموطنان مقیم خارج از کشور فارغ از دلیل اقامتشان در خارج، که می تواند مهاجرت یا اقامت تحصیلی یا پناهندگی باشد، در ایران تعلقات مادی و حقوقی دارند که که نیاز به معرفی وکیل دادگستری می شود. این دفتر خدمات حقوقی با ارائه خدمات ویژه به این عزیزان می تواند در خدمت ایشان باشد.

شرح خدمات دفتر حقوقی عرشی


دعاوی بازرگانی و قراردادها

قرارداد، قانون حاکم بر روابط طرفین است. یک قرارداد خوب قراردادی است که تمام احتمالات آتی در روابط طرفین را پیش بینی و راه حل برای آنها ارائه نماید. برای تنظیم قراردادها علاوه بر دانش حقوقی، داشتن اطلاعات کافی از صنعت یا تجارت موضوع قرارداد و شرایط حاکم بر وضعیت طرفین قرارداد ضروری است.
با توجه به موضوع قرارداد وکلای متخصص در گروه حقوقی عرشی و همکاران با همراهی کارشناسان متخصص و همکاری دپارتمان های تخصصی این دفتر، آمادگی دارند که نسبت به تهیه قراردادها یا پاسخگویی به دعاوی مربوط به قراردادها یا طرح دعوی علیه طرفین قرارداد اقدام نمایند.

بیشتر بدانید »

امور بیمه و مالیات

در دنیای امروز، تقریباً تمام افراد جامعه با هر حرفه و شغلی به نحوی با بیمه سروکار دارند. انواع بیمه های شناخته شده در کشور ما شامل بیمه خودرو (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر و بیمه های درمانی است. در کنار این ها، صاحبان مشاغل، مدیران و فعالین صنعتی و اقتصادی نیز با محصولات بیمه ای متفاوت تری نظیر بیمه مسئولیت حرفه ای، بیمه مهندسی، بیمه باربری و یا بیمه های اعتباری … آشنا هستند.

بیشتر بدانید »

دعاوی ملکی

بیشتر بدانید »

دعاوی کیفری

در دنیای پر تلاطم امروزی مناسبترین ابزاری که می تواند جوامع انسانی را از اختلافات جمعی و شخصی مصون بدارد
آشنایی افراد با حقوق متقابل یکدیگر و قانون است. نا آشنایی مردم با قوانین کشور و رویه های مختلف قضایی از یک سو منجر به طرح دعاوی و شکایت های واهی و بی اساس می شود و از سوی دیگر انباشته شدن پرونده های دادگستری و نارضایتی مردم از دستگاه قضایی را در پی دارد.بیشتر بدانید »

امور ارث و وصیت

وصیت کردن به معنای آن است که یک فرد تکلیف امور مالی و غیر مالی خود را برای بعد از فوت خود معلوم و مشخص کند. همه افراد در طول مدتی که در قید هیات هستند این امکان را دارند که در اموال و دارایی‌های خود هر نوع تغییری که بخواهند انجام دهند.
وصیت اقسام گوناگونی داردبیشتر بدانید »

دعاوی خانواده

وکلای خبره و متخصص در گروه حقوقی عرشي متخصص در پرونده های طلاق توافقی فوری، طلاق از طرف زوج، طلاق به درخواست زوجه، مطالبه مهریه، توقیف اموال برای مهریه، تمکین، اثبات زوجیت ،مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزندان، فسخ نکاح آماده ارائه خدمت می باشند، در صورت نیاز به اخذ مشاوره با اعطای وکالت هموطنان مقیم ايران و همچنین ایرانیان مقیم خارج از کشور از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در سایت با ما در تماس باشید.بیشتر بدانید »
(۰۲۱) ۸۸۳۲۵۱۴۶