امور حقوقی

دفتر حقوقی عرشی

امور بیمه و مالیات


در دنیای امروز، تقریباً تمام افراد جامعه با هر حرفه و شغلی به نحوی با بیمه سروکار دارند. انواع بیمه های شناخته شده در کشور ما شامل بیمه خودرو (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر و بیمه های درمانی است. در کنار این ها، صاحبان مشاغل، مدیران و فعالین صنعتی و اقتصادی نیز با محصولات بیمه ای متفاوت تری نظیر بیمه مسئولیت حرفه ای، بیمه مهندسی، بیمه باربری و یا بیمه های اعتباری … آشنا هستند.
ظرافت، پیچیدگی و زبان تخصصی بیمه نامه ها و مقررات و قوانین حاکم بر آنها سبب شده تا طرفین قرارداد بیمه بدون تسلط کافی بر حقوق و تعهدات خود و آگاهی کامل از نتایج و پیامدهای شروطی که قبول می کنند، به هنگام بروز خطر و ایراد خسارت دچار چالش های متعددی شده و یا با طرف دیگر قرارداد اختلاف پیدا کنند. اینجاست که با بهره گیری از خدمات مشاورین حقوقی متخصص در بیمه می توان از بروز بسیاری از این مشکلات جلوگیری کرد و یا به هنگام بروز اختلاف، کم هزینه ترین و کارآمدترین روش برای رسیدن به نتیجه مطلوب را انتخاب کرد.

دفتر حقوقی عرشی و همکاران مفتخر است خدمات زیر را به اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه دهد :
تنظیم و تدوین شرایط اختصاصی برای درج در بیمه نامه
مشاوره و دعاوی مربوط به وصول مطالبات
تهیه پیش نویس قرارداد بیمه، انجام مذاکره و مدیریت جلسات قراردادی
مشاوره در زمینه تخصیص، میزان، محدودیت و معافیت مسئولیت
دفاع یا اقامه دعوی در مراجع اداری و قضایی
سازش و حل و فصل اختلافات به روش های غیرقضایی
مشاوره در رابطه با شروط بیمه نامه در شرایط تحریم

bimeh

مشاوره تخصصی

امروزه با توجه به پیشرفت جامعه افراد جامعه در تعاملات خود ممکن است نیاز به مشاوره تخصصی وکیل را احساس کنند البته گذشته از این نیاز جهت جلوگیری از تضییع حقوق افراد در آینده این امر به نظر نگارنده امری الزامی می باشد و با توجه به این امر در بسیاری از کشورهای جهان کلیه امور حقوقی شهروندان از ابتدا توسط وکلا انجام می شود چرا که لزوم استفاده از تجربیات فردی حقوقدان در امور اجتماعی و اقتصادی در آن جوامع کاملاً مشخص و نهادینه شده است.

مطالب مرتبط


(۰۲۱) ۸۸۳۲۵۱۴۶